Kontakta Oss

Varmt välkommen att höra av dig till oss om du har några frågor eller funderingar. Du kan antingen fylla i vårt formulär, så hör vi av oss till dig så snart vi kan, eller vända dig direkt till någon av våra medarbetare.

 

Kontaktformulär

För- och efternamn

 

SKELLEFTEÅ TURISTCENTER

Trädgårdsgatan 7 | 931 31 Skellefteå | info[a]visitskelleftea.se | 0910-45 25 10
Anna Bodell | anna.bodell[a]visitskelleftea.se | Tel: 0910-45 25 16
Veronica Ståhl | veronica.stahl[a]visitskelleftea.se | Tel: 0910-45 25 10
Julia Hedman Lundqvist | julia.h.lundqvist[a]visitskelleftea.se | Tel: 0910-45 25 10

EVENEMANG

Arrangera i Skellefteå! Läs mer om Skellefteå som evenemangsstad & ta hjälp av vår evenemangscoach >>

HANDEL & STADSKÄRNEFRÅGOR

Maria Rautio | maria.rautio[a]visitskelleftea.se | 070- 339 40 58

PRIVATRESOR (NATIONELLT & INTERNATIONELLT)

Bo Wikström | bo.wikstrom[a]visitskelleftea.se | 070-597 73 31

MÖTEN & KONGRESSER

Stina Renström | stina.renstrom[a]visitskelleftea.se | 070 587 54 27

KOMMUNIKATION

Saleta Beiro | saleta.beiro[a]visitskelleftea.se | 070-281 27 05
Ethel Engman (föräldraledig) | ethel.engman[a]visitskelleftea.se | 073-216 38 74
Johan Seger | johan.seger[a]visitskelleftea.se |

EKONOMI & ADMINISTRATION

Jan Palm | jan.palm[a]visitskelleftea.se | 070-632 49 00

VD

Maria Broman | maria.broman[a]visitskelleftea.se | 070-726 02 04