Kontakta Oss

Varmt välkommen att höra av dig till oss om du har några frågor eller funderingar. Du kan antingen fylla i vårt formulär, så hör vi av oss till dig så snart vi kan, eller vända dig direkt till någon av våra medarbetare.

 

Kontaktformulär

För- och efternamn

 

SKELLEFTEÅ TURISTCENTER

Trädgårdsgatan 7 | 931 31 Skellefteå | info[a]visitskelleftea.se | 0910-45 25 10
Biljettförsäljning: biljett[a]visitskelleftea.se, 0910-45 25 15
Anna Bodell | anna.bodell[a]visitskelleftea.se | Tel: 070-593 33 72, 0910-45 25 16
Veronica Ståhl | veronica.stahl[a]visitskelleftea.se | Tel: 0910-45 25 10
Julia Hedman Lundqvist | julia.h.lundqvist[a]visitskelleftea.se | Tel: 0910-45 25 10

EVENEMANG

Arrangera i Skellefteå! Läs mer om Skellefteå som evenemangsstad & ta hjälp av vår evenemangscoach >>

HANDEL & STADSKÄRNEFRÅGOR

Maria Rautio | maria.rautio[a]visitskelleftea.se | 070- 339 40 58

PRIVATRESOR (NATIONELLT & INTERNATIONELLT)

Bo Wikström | bo.wikstrom[a]visitskelleftea.se | 0910-45 25 02, 070-597 73 31

MÖTEN & KONGRESSER

Cecilia Frank | cecilia.frank[a]visitskelleftea.se | 070 870 79 18

KOMMUNIKATION

Saleta Beiro | saleta.beiro[a]visitskelleftea.se | 0910-45 25 05, 070-281 27 05
Sven Burman | sven.burman[a]visitskelleftea.se | 070-269 04 91
Ethel Jonsson | ethel.jonsson[a]visitskelleftea.se | 073-216 38 74

EKONOMI & ADMINISTRATION

Jan Palm | jan.palm[a]visitskelleftea.se | 0910-45 25 04, 070-632 49 00

VD

Maria Broman | maria.broman[a]visitskelleftea.se | 0910-45 25 01, 070-726 02 04